
Uw schade- of sloopauto verkopen in Warffum?
Bent u woonachtig in Warffum en in overweging om uw schade- of sloopauto te verkopen? Neemt u dan gerust contact op met onze inkopers. Wij bieden een goede marktconforme prijs en halen gratis uw auto uit Warffum. We brengen u graag geheel vrijblijvend een bod uit.
Ik vraag hier een vrijblijvend bod aan
"*" geeft vereiste velden aan

Hoe u een sloopauto aan ons kunt verkopen
Nadat u uw schade- of sloopauto aangeboden heeft, reageren we zo snel mogelijk met een aanbieding. Het is echter wel belangrijk dat de auto voor transport rolbaar is. Verder hebben we interesse in vrijwel alle auto’s uit het goedkopere segment. Ook auto’s met slechts weinig schade of gebreken.
Gaat u akkoord met ons bod, dan kunnen we uw auto vaak nog dezelfde week uit Warffum ophalen. Uiteraard op een moment dat u goed uitkomt.
Zodra uw sloopauto door ons is overgeschreven bij de RDW, krijgt de Belastingdienst automatisch bericht en kunt u met de vrijwaring uw autoverzekering stopzetten. In het geval u een kentekendeel mist meld u dit dan in het formulier, onze inkoopmedewerker zal u vervolgens verder adviseren. Vaak is het gelukkig niet nodig een vervangend kentekendeel aan te vragen.
Onze garanties als u een schade- of sloopauto aan Autodemontage Klaas Boer verkoopt.
– 24/7 uw auto aanbieden via ons aanmeldformulier
– Snelle haalservice van uw sloopauto uit Warffum
– Betaling contant of via een bankbetaling
– Ontvang uw vrijwaring/overschrijving direct per mail
Naast auto-inkoop vanuit Warffum, ook reparatieservice
Naast het inkopen van sloopauto’s en het verkopen van goede gebruikte auto-onderdelen, richten we ons ook steeds meer op het uitvoeren van reparatiewerkzaamheden door onze twee automonteurs. Daarbij heeft u de keuze uit gebruikte of nieuwe onderdelen. In vergelijking met een reguliere autogarage, kunnen we de reparatiewerkzaamheden vaak sneller en voordeliger voor u uitvoeren.
Om zoveel mogelijk zekerheid op een goed resultaat te kunnen bieden, voeren we momenteel alleen werkzaamheden uit aan voertuigen die rijden op fossiele brandstoffen. Hybride, elektrische en waterstofauto’s worden dus geen werkzaamheden aan uitgevoerd.
Neem gerust even contact met ons op voor de mogelijkheden.